Zeynep Gümrükçü

EFT Duygusal Özgürleşme Tekniği Uygulama Seansı

EFT Uygulama Seansı

5.000 yıllık kadim akupunktur tedavi protokollerine dayanan EFT Duygusal Özgürleşme Tekniği, bilinçaltı yapılandırma teknikleri içerisinde çok değerli ve saygın bir yere sahiptir. EFT’nin en başarılı olduğu alanlardan biri travmalardır. EFT ile uygulamanın sonuçlarını görmek için günler ya da haftalar geçmesini beklemek zorunda kalmazsınız. Çalışmanın sonuçları hemen seans içinde görülür ve sonuçlar KALICIDIR.

EFT ile;

* Travmaların sizde yarattığı can sıkıcı etkilerden kurtulabilir

* Alışkanlıklarınızı değiştirebilir

* Potansiyelinizi ortaya çıkarabilir

* Sağlıklı bir düşünce yapısına sahip olabilir

* Kökeni psikolojik olan fiziksel rahatsızlıkların yavaşlamasını ya da tamamen geçmesini sağlayabilir

* Bağımlılıklarınızı düzenleyebilir

* Fobilerle başedebilir

* Öz saygı ve öz güveninizi tazeleyebilirsiniz.

Seans Almış Danışan Yorumları (Google)

M Ö
M Ö
2023-09-22
Zeynep hanım işinde oldukça titiz ve başarılı birisi.Çözüm odaklı çalışıyor.Danıştığım her konuda bana yardımcı oldu.Çalışma ortamı çok güzel insan kendini evinde gibi rahat hissediyor.iyi ki Zeynep hanıma gitmişim.ihtiyacı olan herkes gönül rahatlığıyla terapi alabilir.Yardımların için çok teşekkür ediyorum Zeynep hanım. Sağlıklı ve mutlu günler….
Yunus SELBER
Yunus SELBER
2023-09-21
Zeynep hanım'a gitmeden önce sosyal ortamlarda kendimi ifade edememe ve insanlara kendimi anlatamama problemi yaşıyordum, tedavi sürecinde uyguladığı tekniklerle ve verdiği tavsiyelerle şimdi eskiye nazaran çok daha iyi durumdayım, kendisi tedavi sürecini sonlandırdıktan bile benim ile alakadar olmuş ve durumumu takip etmiştir kendisine bu ilgi ve alakadan dolayı teşekkürü borç bilir ve iş hayatında dahada başarılı olmasını temenni ederim
B. M.
B. M.
2023-06-12
Hayatıma dokunan, çok naif ve bir o kadar başarılı bir kadın. Herkese tavsiye ederim
T. K.
T. K.
2023-03-15
Zeynep ablamla zor bir dönemde tanıştım. Kendisi tanışmamzdan itibaren nazikti.Başlangıçda ofis pis olur diye endişeli olsamda korkmama gerek yokmuş anladım. Ofisde çok ama çok rahat hissediyorsunuz baştan söyleyeyim. Aynı psikolog gibi oluyor.Şimdi dönüp baktığımda iyi ki Zeynep ablamı tanımışm diyorum. Teşekkürler Zeynep ablacım iyiki varsın
Asli Gumustekin
Asli Gumustekin
2023-03-06
Zeynep Hanımla yiğenim için tanışma fırsatım oldu. eft tekniği ile kedi köpek korkusu için çalışma gerçekleştirdi.seanstan çıktığımız andan itibaren artık sokakta çok rahat yürüyebiliyorduk.sevinç ve şaşkınlığı aynı anda yaşadık.iyi ki tanıdık sizi.iyi ki varsınız Zeynep Hanım.
Senay Kayahan
Senay Kayahan
2023-01-26
Kesinlikle insanın hayatına girdiğiniz andan itibaren o güzel kalbiniz ve o dokunuşlarınızla asla unutulmayacaksınız. Teşekkür ederim hersey için yolunuzda başarılar dilerim.
S. K.
S. K.
2023-01-19
Son derece temiz ve titiz çalışma ortamında büyülü dokunuşlar. Şikayetiniz büyük travmalar ya da genel hayat kaygısı olsun, eft tekniği Zeynep hanımin kusursuz uygulamasıyla birleşince daha ilk seanstan görünür sonuçlar veriyor. Yalnızca şikayetçi olduğunuz konuda değil ama genel toplamda daha zihni açık bir birey olmak için herkese içtenlikle Zeynep hanıma bir uğramalarini tavsiye ederim. Sonsuz teşekkürler 🙏🏻
N. A.
N. A.
2022-09-01
Tüm katkılarınız için çok teşekkür ederim. Yöntem basit ve etkili... Hijyen konusundaki hassasiyetiniz için ayrıca teşekkür ederim.

TV Programları ve Ofis